Edasi-tagasi lennupiletid Riiast või Helsingist Kaplinna al 387€
29. aug 11:09
Kaplinn
Eksootika

Hetkel võid leida väga hea hinnaga lennupiletid talveks Lõuna-Aafrika Vabariiki! Edasi-tagasi lennupiletid Riiast või Helsingist on saadaval al 387€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab jaanuarist märtsini. Lennupiletititeni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi momondo.ee.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Hotellipakkumised Lõuna-Aafrikas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Kaplinnas või mujal LAV'is, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

LENNUPILETID HELSINGIST KAPLINNA

Helsingi-Kaplinn-Helsingi alates 394€

Lennupiletititeni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi läbi momondo.ee.

LENNUPILETID RIIAST KAPLINNA

Riia-Kaplinn-Riia alates 387€

Lennupiletititeni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi läbi momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased