Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Roheneemesaartele alates 228€
23. nov 14:53
Roheneemesaared
Rannapuhkus
Eksootika
Jõulud/Aastavahetus

Reisikorraldaja TUI pakub hetkel suurepäraste hindadega lennupileteid Roheneemesaartele. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Stockholmist Boa Vistale või Sal'ile on saadaval alates 228€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab nii selle kuu lõpuks kui ka detsembriks (kaasa arvatud jõulud!). Valikus on kas siis ühe või kahenädalased puhkused. Lennupiletite ostmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel. Tallinnast Stockholmi lendavad otse nii SAS kui Ryanair, samuti pakub tihtipeale häid hindu ka airBaltic.

Loe ka:

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

LENNUPILETID ROHENEEMESAARTELE

Stockholm-Sal-Stockholm alates 263€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel.

Majutus Sali saarel

Parima hinnaga majutuse Sali saarel leiad üles läbi Booking.com

Toome ka välja tasuta tühistamisvõimalusega näidispakkumise veetmaks Sali saarel nädalane puhkus. Valisime näidiskuupäevadeks 02.12-09.12, sarnase hinnaga majutuspakkumisi leiab ka teisteks kuupäevadeks.

Meie soovitus

Tuba kahele selles väga heade reitingutega majutusasutuses maksab nädalaks ajaks 565€ ehk 283€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine

Stockholm-Boa Vista-Stockholm alates 228€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel.

Majutus Boa Vista saarel

Parima hinnaga majutuse Boa Vista saarel leiad üles läbi Booking.com

Toome ka välja tasuta tühistamisvõimalusega näidispakkumise veetmaks Boa Vista saarel nädalane puhkus. Valisime näidiskuupäevadeks 03.12-10.12, sarnase hinnaga majutuspakkumisi leiab ka teisteks kuupäevadeks.

Meie soovitus

Tuba kahele selles väga heade reitingutega majutusasutuses maksab nädalaks ajaks 654€ ehk 327€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased