Edasi-tagasi lennupiletid RyanairigaTallinnast Liverpooli alates 18€
2. sept 18:07

Ryanair pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Suurbritanniasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Liverpooli on saadaval alates 18€ eest. Soodsa hinnaga otselende leiab septembris-oktoobris. Lennud toimuvad 2x nädalas: kolmapäeviti ja pühapäeviti, mis annab hea võimaluse veetmaks Liverpoolis ka pikk nädalalõpp. Soodsate lennupiletiteni jõudmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Liverpoolis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Liverpoolis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 09.10-12.10 (3 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Liverpooli aparthotellis maksab 3 ööks kokku 320€ ehk 160€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

OTSELENNUD TALLINNAST LIVERPOOLI

Tallinn-Liverpool-Tallinn alates 18€

Toome teieni soodsad näidiskuupäevad septembris ja oktoobris.Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Momondo.ee.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased