Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Sansibarile alates 498€
29. nov 2022 11:43
Sansibar
Rannapuhkus
Eksootika

KLM/Air France pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Sansibari saarele. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid Helsingist on saadaval alates 498€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab märtsist kuni maini. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas kui toitlustamine lennufirmade pardal. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt paarikümne euro võrra kallimalt, siis sisesta kuupäevad KLM'i kodulehele.

NAUDI PUHKUST KÜLALISLAHKES GRUUSIAS

Gruusia on maa täis ilu ja traditsioone. Ükskõik, millisel aastaajal ning millist Gruusia osa külastad, ole valmis nägema paljut uut ning kogema erakordseid seiklusi. Vaata rohkem Gruusia kohta SIIT.

Hotellipakkumised Sansibaril

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Sansibaril, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Toome ka välja näidispakkumise veetmaks üheksa päevane puhkus Sansibaril. Valisime näidiskuupäevadeks 27.03-05.04 (9 ööd).

Meie soovitus:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles erakordsete reitingutega hotellis maksab üheksaks ööks kokku 563€ ehk 282€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine

LENNUPILETID HELSINGIST SANSIBARILE

Helsingi-Sansibar-Helsingi alates 498€

Endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi Skyscanneri. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta kuupäevad KLM'i kodulehele.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased