Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Sansibarile alates 416€
23. jaan 19:16
SansibarTansaania
Eksootika
Rannapuhkus

Lufthansa koostöös Eurowings Discoveriga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tansaaniasse, India ookeani saarele. Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Sansibari on saadaval alates 416€ eest. Soodsa hinna ja kiirete ümberistumistega lennupileteid leiab puhkusreisiks aprillis-mais ning novembris-detsembris 2023. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, kui aga soovid osta piletid otse lennufirmalt, siis mine Lufthansa.com ning sisesta soovitud kuupäevad otsingusse.

Hotellipakkumised Sansibaril

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Sansibari saarel või mujal Tansaanias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 03.05-11.05 (8 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles rannaäärses välibasseiniga hotellis maksab 8 ööks kokku 474€ ehk 237€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID HELSINGIST SANSIBARILE

Helsingi-Sansibar-Helsingi alates 416€

Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri, kui aga soovid osta piletid otse lennufirmalt, siis mine Lufthansa.com ning sisesta soovitud kuupäevad otsingusse.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased