Edasi-tagasi lennupiletid SASiga Helsingist New Yorki ning Miamisse alates 262€

Scandinavian Airlines (SAS) pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Helsingist nii Miamisse, New Yorki kui ka Bostonisse. Samuti on võimalik soetada väga hea hinnaga variandid open-jaw lennupiletitele, ehk näiteks alustada reisi Miamist ning tagasilend teha New Yorgist. Tõime välja ka näited.

Saadavust jagub jaanuari lõpust kuni aprilli lõpuni. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo

Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas ning toitlustamine pardal. Lennupiletid on ümberistumistega mõnes SASi baasis (STO, OSL, CPH).

Reisikindlustus

Sõlmi reisikindlustus PZU e-poes ja saad 300 euro väärtuses pagasikindlustuse lisakaitse tasuta kaasa! Loe kampaania tingimuste kohta siit.

Hotellipakkumised USAS
Parima hinnaga hotellipakkumised New Yorgis leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali HotelsCombined.ee

Helsingi-New York-Helsingi 262€

Toome välja ainult mõned näidiskuupäevad. Soodsa hinnaga lennupileteid on jaanuari lõpust kuni aprilli lõpuni saadaval paljudel kuupäevadel. Lennupiletite ostmiseks ning otsimiseks kasuta momondot või kliki meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel.

Autorent
Rentalcars koondab endas üle 750 erineva firma rendiautod ning leiab nende seast parima hinnaga auto! Vaata pakkumisi Rentalcars.com.

Helsingi-Miami-Helsingi alates 312€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Momondo

Open-jaw

Alusta oma reisi näiteks Miamist ning sõida mööda USA idarannikut üles välja kuni New Yorgini kust toimub tagasilend

Helsingi-Miami//New York-Helsingi 295€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi need ise läbi Momondo, kasutades "Mitu linna" otsingut.

Booking.com, Agoda, HotelsCombined, Hotels.com - kogu boonuseid
Bonusway abil teed oma reisiostud nutikalt ja kogud boonuseid päris rahas. Kui liitud siin , siis kogud oma esimeselt ostult lisaks ka 3 eurot tervitusboonust.