Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Cancuni alates 367€
28. okt 2022 14:40

Reisikorraldaja TUI pakub hetkel väga soodsate hindadega lennupileteid Mehhikosse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Stockholmist Cancuni on saadaval alates 367€ eest. Lennupiletite ostmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel.

NB: mobiiliga vaadates ei pruugi skyscanner neid lennupileteid kuvada. Piletite nägemiseks kasutage arvutit.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

HOTELLIPAKKUMISED MEHHIKOS

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Cancunis või mujal Mehhikos, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja näite soodsast hotellipakkumisest nädalaks ajaks Tulumis:

Näiteks võid leida toa kahele nädalaks ajaks väga heade reitingutega hotellis Mimosa Tulum 387€ eest (194€ per person). Lisainfo ja broneerimine.

Toome välja näite soodsast hotellipakkumisest nädalaks ajaks Cozumeli saarel:

Näiteks võid leida toa kahele nädalaks ajaks väga heade reitingutega hotellis Hotel Mary Carmen 440€ eest (220€ per person). Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID MEHHIKOSSE

Stockholm-Cancun-Stockholm alates 367€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel.

NB: mobiiliga vaadates ei pruugi skyscanner neid lennupileteid korrektselt kuvada seega kui otsing lende ei kuva, siis soovitame broneerimiseks kasutada arvutit.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased