Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Kambodžasse al 399€, Tallinnast 457€

Air China pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Kambodžasse. Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Phnom Penhi on saadaval vaid 399€ eest ja saadavust leiab alates novembrist kuni märtsini välja. Kombineerides need lennupiletid lendudega Tallinnast Stockholmi, saab edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Phnom Penhi kätte alates 457€ eest. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee või klikkides allolevatel otselinkidel.

Miinuseks on mõlemal suunal tulenevalt lennuplaanist pikem ümberistumine Pekingis. Hea uudis on see, et Pekingi lennujaamast saab tasuta transiitviisa, mis annab ka võimaluse mõneks tunniks Pekingit uudistama minna. Loe tripikate kogemusi Pekingi transiitviisa kohta:

Soovid lapsele turvatooli või vankri kaasa võtta?
Rendi käsipagasi mõõtmetes: Urban Kanga turvatool (vaid 3kg), Babyzen YOYO+ kergkäru, BedBox kohver-voodi või BoostApak turvaiste. Lisaks pakkuda BabyBjörn reisivoodi ning transpordikott vankrile. Hinnad alates 14 eurot nädal.
Vaata lähemalt: rendilapsele.ee

Hotellipakkumised Kambodžas
Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

LENNUPILETID TALLINNAST KAMBODŽASSE

Tallinn-Stockholm-Tallinn alates 58€

28.01-12.02

Stockholm-Phnom Penh-Stockholm 399€

Toome välja näidiskuupäevad. Lennupiletite ostmiseks kliki allolevatel otselinkidel või otsi endale sobivad lennupiletid läbi Momondo.ee