Edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Los Angelesse alates 335€
27. okt 2022 16:48

Käimas on hinnasõda lennupiletitele Stockholmist Californiasse. Kõik alliansid pakuvad hetkel väga hea hinnaga hinnaga lennupileteid Stockholmist Los Angelesse. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 335€ eest ning ohtralt soodsa hinnaga lennupileteid leiab novembrist kuni suveni 2023. Alates jaanuarist on saadavus väga hea - peaaegu kõikidel kuupäevadel. Toome välja vaid väikse valiku lennukuupäevi, endale sobivaid kuupäevi kontrolli läbi Momondo.ee.

Samuti võid hetkel leida väga hea hinnaga lennupiletid Los Angelesest Hawaii saartele. Näiteks on saadaval edasi-tagasi lennupiletid Mauile või Honolulusse alates 233€ eest. Endale sobivaid kuupäevi kontrolli läbi Momondo.ee.

Los Angeles-Maui-Los Angeles al 257€

30.01-09.02

Los Angeles-Honolulu-Los Angeles al 233€

17.01-26.01

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Los Angeleses

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Los Angeleses või mujal Californias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID STOCKHOLMIST LOS ANGELESSE

Stockholm-Los Angeles-Stockholm alates 335€

Saadaval on ohtralt soodsaid lennkuupäevi (peaaegu et kõikidel kuupäevadel). Endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased