Edasi-tagasi lennupiletid sügisel Tallinnast Vietnami 395€

Air France pakub hetkel koostöös airBalticuga väga hea hinnaga lennupileteid sügiseks Tallinnast Vietnami. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 395€ (reisides kahekesi) või 401€ (reisides üksi). Soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates septembrist kuni detsembrini. Novembris on hinnad paarikümne euro võrra kallimad. Kõik meie poolt välja otsitud lennupiletid on kiirete ümberistumistega. Piletiteni jõudmiseks kliki näidiskuupäevadel allpool või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi momondo.ee.

Vaata ka:

Tõime allpool välja ka open-jaw variandid, kus saab külastada ühel reisil nii Vietnami kui ka siis Singapuri või Tai Kuningriiki.

Reisikindlustus
Sõlmi reisikindlustus PZU e-poes ja saad kuni 15% soodustust! Vaata pakkumist siit

Hotellid

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee.

LENNUPILETID TALLINNAST VIETNAMI

Tallinn-Ho Chi Minh City-Tallinn alates 395€

Toome välja ainult mõned näidiskuupäevad. Otsi endale sobivad lennupiletid läbi momondo
Novembris on hinnad kuskil 30-40€ kallimad.

Saadaval on ka teisi lennukuupäevi, endale sobivaid kontrolli läbi momondo

NB: Ühe- ja kahe ümberistumisega lennupiletite hinnavahe on kosmeetiline, tutvu kindlasti erinevate otsingutulemustega momondos, sest tunduvalt mugavamate lendude hind erineb odavamatest vaid paari euro võrra. Mugavate ümberistumiste kuvamiseks kliki valikul "näita kõiki X tulemust":

OPEN-JAW VARIANDID

Külasta ühel reisil nii Vietnami kui ka Taid või Singapuri, tehes sinna- või tagasilennu Singapurist. Selleks kasuta Momondos "mitu-sihtkohta" otsingut

Tallinn-Ho Chi Minh City//Singapur-Tallinn 390€

Näide:

Ho Chi Minh-Singapur
Nende kahe linna vahel lendavad näiteks odavlennufirmad Vietjet Air ning Scoot ja edasi-tagasi lennupiletid saab kätte kuskil 30-40€ eest.
Otsi endale sobivad lennupiletid läbi Momondo.ee

Näide:

Tallinn-Bangkok//Ho Chi Minh City-Tallinn 415€

Soovitatav oleks minna mööda maad ning läbi Kambodža. Kui aga on soov lennata, siis Bangkokist lendavad Ho Chi Minhi mitmed odavlennufirmad ja parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee

Näide: