Edasi-tagasi lennupiletid suveks otselendudele Tallinnast Gruusiasse al 85€
29. mai 13:25

Hetkel võid leida väga hea hinnaga lennupileteid suveks Gruusiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kutaisisse on saadaval alates 85€ eest. Piletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Momondo.ee.

Vaata ka:

HOTELLIPAKKUMISED GRUUSIAS

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Kutaisis või mujal Gruusias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles suurepäraste reitingutega Kutaisi majutusasutuses maksab üheks ööks kahele vaid 40€. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

OTSELENNUD TALLINNAST GRUUSIASSE

Tallinn - Kutaisi - Tallinn alates 85€

Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased