Edasi-tagasi lennupiletid Lufthansaga Tallinnast Splitti 161€

Lufthansa pakub hetkel hea hinnaga lennupileteid puhkamaks kevadel Horvaatias. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Splitti on saadaval 161€ eest ning saadavus on suurepärane juulist kuni septembri lõpuni välja. Lendudel on mõlemal suunal üks ümberistumine Frankfurdis. Veelgi soodsamalt pakub lennupileteid LOT, aga LOTi puhul pole veel infot rahvusvaheliste lendude kohta tulnud.

Soodsa hinnaga kiirete ümberistumistega lennupiletid on juulis ja augustis lendamiseks peaaegu et kõikidel esmaspäevadel, kolmapäevadel, reedetel, laupäevadel ning pühapäevadel. Tõime allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad veetmaks nädalane puhkus Horvaatias. Parima hinnaga lennupiletite otsimiseks mine Skyscannerisse ja sisesta endale huvipakkuvad kuupäevad.

Loe ka uudist: Horvaatia on taas Eesti kodanikele reisimiseks avatud

Autorent Spliti lennujaamast
Parima hinnaga rendiauto Spliti lenujaamast Horvaatia ranniku avastamiseks leiad üles otsides läbi autorendifirmade otsingumootori Rentalcars.com

Hotellid Horvaatias
Kui otsid soodsa hinnaga öömaja, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali HotelsCombined.ee

LENNUPILETID TALLINNAST HORVAATIASSE

Tallinn-Split-Tallinn 161€

NB! Saadavus on suurepärane ka teistel kuupäevadel. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või sisesta endale huvipakkuvad lennukuupäevad Skyscannerisse

Küsimus on endiselt siiski õhus, et kui kindel praegu Lufthansa lennuplaanis saab üldse olla lähtuvalt mõnedest vastustest selles teemas. Kas on reaalne, et juba juuli keskel toimub päevas 3x FRA-TLL-FRA lend?

LOTi pileteid soovitan kindlasti hetkel mitte osta. Olin ise rumal mõni nädal tagasi ja ostsin 07.06ks TLL-WAW-CPH pileti LOTiga. Tund peale ostu tuli kiri, et LOT alustab juunist domestic lendudega ja alates 15.06 mõningate international lendudega alles ja seetõttu flight on canceled. Ehk siis see informataioon, et seda lendu reaalselt ei toimu, oli juba ammu neile teada, aha pileteid müüdi ikka.

Lahenduseks pakuti kolme optionit, aga raha tagasi saamine muidugi nende hulka ei kuulunud. Pole veel hetkel sinna helistanud ja oma raha tagasi nõudnud (usun, et kui küsida, siis peakd ikka saama?), aga minu meelest väga alatu käitumine, kohati isegi petmine, nende poolt.