Edasi-tagasi lennupiletid suvel Tallinnast Armeeniasse alates 151€
3. nov 2023 13:54

airBaltic pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Armeeniasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast pealinna Jerevani on saadaval alates 151€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab vahemikus mai-oktoober. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

NB! Soodsate lennupiletite arv on piiratud, seega soovitame huvi korral kiirustada!

Vaata kõiki Trip.ee tehtud suurepäraste kampaaniahindadega lennupileteid SIIT.

Rendiautode pakkumised

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse Jerevani (EVN) lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

AIRBALTICU LENNUPILETID ARMEENIASSE

Tallinn-Jerevan-Tallinn alates 151€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

NB! Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Jerevanis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Jerevanis või mujal Armeenias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased