Edasi-tagasi lennupiletid talvel Stockholmist Bangkokki alates 475€
8. nov 2022 12:42
Bangkok
Rannapuhkus
Jõulud/Aastavahetus

SWISS pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Tai Kuningriiki! Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Bangkokki on saadaval vaid 475€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab juba tulevast nädalast alates kuni aprillini välja. Miinuseks on osadel kuupäevadel soodsaima hinna puhul pikem ümberistumine päevasel ajal Zürichis, aga leidub ka kiirete ümberistumistega lende. Tõime allpool välja palju näidiskuupäevi, kus lennupiletite hinnad jäävad alla 600€ ning jõulude-aastavahetuse ajal alla 750€. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri

NB! Soodsa hinnaga lennupiletite arv on piiratud!Meie poolt otsitud pakkumisel olevad lennukuupäevad on kontrollitud pakkumise tegemise ajal. Suure huvi ning soodsaimate piletite arvu piiratuse tõttu võivad piletid osadel kuupäevadel olla välja müüdud ja seetõttu hinnad erineda.

Kui tahad rohkem uurida Tai kohta, siis uudista ja loe paradiisisaare Jensi Paradiisisaar.ee lehte. Ja veel, kui oled minemas Patongi, siis eestlaste õhtused kogunemised toimuvad selles baaris.

Vaata ka:

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

LENNUPILETID STOCKHOLMIST TAISSE

Stockholmi saab Tallinnast soodsalt lennata mitmete lennufirmadega. Tulenevalt lennuplaanist tuleb tagasiteel ööbida Stockholmis. Lennujaamahotellide hinnad Arlandas on vägagi mõistlike hindadega.

Stockholm-Bangkok-Stockholm alates 475€

Tõime allpool välja palju näidiskuupäevi, kus lennupiletite hinnad jäävad alla 600€ ning jõulude-aastavahetuse ajal alla 750€.Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Skyscanneri

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased