Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Abu Dhabisse al 347€
15. sept 2022 11:16

Turkish Airlines pakub hetkel hea hinnaga lennupileteid Araabia Ühendemiraatidesse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Abu Dhabisse on saadaval al 347€ eest. Soodsa hinnaga ning ühe ümberistumisega lennupiletid leiab reisimaks jaanuarist märtsini. Lennupiletite hinnas sisaldub ka äraantav pagas! Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allpool välja toodud kuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi skyscanneri..

Vaata ka:

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Abu Dhabis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Abu Dhabis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST ABU DHABISSE

Tallinn-Abu Dhabi-Tallinn alates 347€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allpool välja toodud kuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi skyscanneri.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased