Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Albaaniasse alates 150€
16. aug 2022 13:59

Lufthansa pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Albaaniasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tiranasse on saadaval alates 150€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates septembrist kuni 2023 aasta kevadeni välja. Lendudel on üks ümberistumine kas siis Frankfurdis, Zürichis või Münchenis. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on osta lennupiletid otse läbi lennufirma Lufthansa.com kodulehe, hinnad alates 169€.

Loe ka värsket infot ja nõuandeid Albaaniasse reisimise kohta sellest foorumiteemast

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Albaanias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Tiranas või mujal Albaanias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 14.10-15.10 (1 öö):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele Tirana kesklinnas asuvas 4* hotellis maksab 1 ööks kokku 30€ ehk 15€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST ALBAANIASSE

Kõikidel meie poolt välja otsitud näidiskuupäevadel jäävad lennupiletite hinnad alla 190€.

Tallinn-Tirana-Tallinn alates 150€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Tirana (TIA), hinnad alates 169€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse.

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

Näide Lufthansa.com:

Näited skyscannerist:

Toome teieni vaid soodsamad näidiskuupäevad septembris ja oktoobris, kuid saadavus on väga hea ka teistel kuupäevadel.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased