Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Balile al 433€
21. mai 2022 16:36

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Bali saarele Indoneesias! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 433€ eest ning saadaval on ohtralt soodsaid lennukuupäevi jaanuarist aprillini. Lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas. Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee.

NB: Tulenevalt lennuplaanist on minnes enamikel kuupäevadel pikem transiitaeg Jakartas (~13h), mis annab võimaluse ka põgusaks tutvumiseks linnaga. Kvaliteetsed hotellid Jakartas on hetkel väga soodsate hindadega. Parima ülevaate saamiseks hotellipakkumistest soovitame kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

Loe ka:

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Balil

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Bali saarel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

LENNUPILETID TALLINNAST BALI SAARELE

Tallinn-Denpasar-Tallinn alates 433€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivad kuupäevi läbi Momondo.ee.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased