Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Billundisse alates 19€
18. aug 2022 13:42

Odavlennufirma Ryanair pakub väga hea hinnaga lennupileteid otslendudele Taani. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Billundisse on saadaval alates 19€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab alates augustist. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid läbi Momondo.ee.

Loe soovitusi ja kogemusi Trip.ee foorumist:

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Billundis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Billundis või mujal Taanis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

OTSELENNUD TALLINNAST BILLUNDISSE

Tallinn-Billund-Tallinn alates 19€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis otsi Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased