Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bolognasse alates 126€
27. juuni 19:44
Bologna
Linnapuhkus

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Itaaliasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Bolognasse on saadaval alates 126€ eest. Soodsa hinna ja ühe kiire ümberistumisega lennupileteid leidub alates augusti lõpust. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi momondo.ee, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Loe ka:

Hotellipakkumised Bolognas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Bolognas või mujal Itaalias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST BOLOGNASSE

Tallinn - Bologna - Tallinn alates 126€

Toome välja mõnednäidiskuupäevad hinnavahemikus 126€-177€, ohtralt soodsaid lennupileteid leiab ka teisteks kuupäevadeks. Endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi momondo või broneeri lennupiletid otse lennufirma kodulehelt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased