Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Brasiiliasse al 438€ (k.a sambakarnevaliks)
8. mai 14:38
Sao Paulo
Eksootika

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Brasiiliasse. Ühe ümberistumisega edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Sao Paulosse on saadaval alates 438€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab novembrist kuni märtsini. Sealhulgas ka sambakarnevaliks (toimumisaeg 2024. aastal vahemikus 09.02-14.02).

Lennupiletite hinna sees on kaks ühikut äraantavat pagasit ja ka toitlustamine lennukite pardal.Tulenevalt lennuplaanist on enamikel juhtudel pikem ümberistumine Istanbulis, mille puhul Turkish Airlines annab tasuta majutuse, tutvu täpsemate tingimusestega SIIN.

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäev läbi Momondo.ee.

Vaata kõiki Turkishi kampaaniahindu SIIT

Hotellipakkumised Brasiilias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Sao Paulos või mujal Brasiilias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST BRASIILIASSE

Tallinn-Sao Paulo-Tallinn alates 438€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased