Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Chicagosse alates 390€
24. mai 15:36
Chicago
Linnapuhkus

Finnair pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid USA'sse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Chicagosse on saadaval al 390€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab vahemikus september - veebruar. Lendudel on mõlemal suunal üks või kaks ümberistumist. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee.

Vaata ka:

Hotellipakkumised Chicagos

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Chicagos või mujal USA's, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada maailma populaarseimat majutushindade portaali Booking.com.

LENUPILETID TALLINNAST CHICAGOSSE

Tallinn - Chicago - Tallinn alates 390€

Allpool on välja toodud mõned näidiskuupäevad hinnavahemikus 390-410€, saadavus on suurepärane ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased