Finnair: edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast New Yorki al 435€
22. mai 13:07
New York
Linnapuhkus

Finnair pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid USA'sse. Ühe kiire ümberistumisega edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast New Yorki on saadaval al 435€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab külastamaks New Yorki vahemikus september - detsember. Lendudel on mõlemal suunal üks ümberistumine Helsingis. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee.

Vaata ka:

Hotellipakkumised New Yorgis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust New Yorgis või mujal USA's, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada maailma populaarseimat majutushindade portaali Booking.com.

LENUPILETID TALLINNAST NEW YORKI

Tallinn - New York - Tallinn alates 435€

Allpool on välja toodud mõned näidiskuupäevad hinnavahemikus 435€-470€, saadavus on suurepärane ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased