Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Hamburgi vaid 52€
2. nov 2023 15:39

airBaltic pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Hamburgi. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 52€ eest. Soodsad piletid on leitavad alates jaanuarist kuni suve lõpuni. NB: saadaval hea valik lennukuupäevi veetmaks nädalavahetus Hamburgis! Endale sobivaid kuupäevi kontrolli läbi Momondo.ee või sisesta soovitud kuupäevad lennufirma kodulehele.

Hotellipakkumised Hamburgis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Hamburgis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com.

  • Näiteks võid leida toa kahele nädalavahetuseks (R-E) selles kvaliteetses nejatärni hotellis 327€ eest. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST HAMBURGI

Tallinn-Hamburg-Tallinn alates 52€

Toome välja vaid mõned saadaolevad lennukuupäevad. Endale sobivaid kuupäevi kontrolli läbi Momondo. või sisesta soovitud kuupäevad lennufirma kodulehele.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased