Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Horvaatiasse (Split, Dubrovnik) 139€
28. juuli 12:08

airBaltic pakub hetkel väga soodsaid lennupileteid Horvaatiasse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Splitti ja Dubrovnikusse on hetkel saadaval 139€ eest. Soodsad lennupiletid on saadaval septembriks, sh ka veetmaks pikk nädalavahetus Horvaatias. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

Hotellipakkumised Horvaatias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Splitis või Dubrovnikus, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada majutushindade võrdlusportaali Booking.com.

OTSELENNUD TALLINNAST SPLITTI

Tallinn - Split - Tallinn alates 139€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

OTSELENNUD TALLINNAST DUBROVNIKUSSE

Tallinn - Dubrovnik - Tallinn alates 139€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Momondo.ee.

HILINENUD VÕI TÜHISTATUD LEND?

Euroopa Komisjoni määruse 261/2004 kohaselt võite olla õigustatud kuni 600 euro suurusele hüvitisele, kui teie lend hilines üle 3 tunni, tühistati või teile keelduti pardale lubamast.Kontrollige oma lennu abikõlblikkust hüvitise saamiseks vaid 1 minuti jooksul ja esitage taotlus Compensairile. Nad teevad paberitööd ja hoolitsevad kogu suhtluse eest lennufirmaga, et lahendada teie juhtum.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased