Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Lissaboni al 95€

Star Alliance'i lennufrimad pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Portugali. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Lissaboni on saadaval al 95€ eest. Soodsaid lennupileteid sügiseks ja talveks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri. või sisesta soovitud lennukuupäevad otse Lufthansa kodulehele. Lissabonist on võimalik leida ka väga soodsaid otselende Madeirale või Assoori saartele. Tutvu otselendudega neisse sihtkohtadesse pakkumise lõpuosas.

Vaata ka:

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Lissabonis

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Lissabonis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

  • Näiteks võid leida tasuta tühistamisega toa majutusasutuses Hotel Alif Avenidas, kus tuba kahele maksab kuueks ööks vaid 277€ ehk 139€/per person. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 03.11-09.11 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST PORTUGALI

Tallinn-Lissabon-Tallinn alates 95€

Toome allpool välja mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri, kui soovid lennupiletid osta otse lennufirmalt siis mine Lufthansa.com ja sisesta soovitud lennukuupäevad otsingusse.

Lissabon-Madeira-Lissabon alates 47€

näide

Lissabon-Terceira-Lissabon alates 53€

näide

Lissabon-Ponta Delgada-Lissabon alates 59€

näide