trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Liverpooli vaid 14€

Ryanair pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Liverpooli. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele on saadaval alates 14€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab juunis. Lennud Tallinna ja Liverpooli vahel toimuvad 2x nädalas: kolmapäeviti ja pühapäeviti, mis annab hea võimaluse veetmaks Liverpoolis pikk nädalalõpp. Soodsate lennupiletiteni jõudmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee.

Liverpoolist ning ka lähedalasuvast Manchesteri lennujaamast saab vägagi soodsalt erinevate lennufirmadega edasi lennata ka Kanaaridele, Portugali (s.h ka Madeira) ja Lõuna-Hispaaniasse.

Vaata ka:

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Liverpoolis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome ka välja hea kvaliteedi- ja hinnasuhtega hotellisoovituse veetmaks pikk nädalavahetus Liverpoolis. Valisime näidiskuupäevadeks 15.06-19.06 (4 ööd K-P), sobivad lennupiletid leiad allpool asuvate näidiskuupäevade hulgast.

Meie soovitus:

Tuba kahele selles suurepäraste reitingutega majutusasutuses maksab neljaks ööks kokku 551€ ehk 275€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST LIVERPOOLI

Tallinn-Liverpool-Tallinn alates 14€