Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Malagasse al 114€
23. aug 2022 08:37

SWISS ning Lufthansa pakuvad hetkel hea hinnaga lennupileteid sügiseks Andaluusiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Malagasse on saadaval alates 114€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates novembrist kuni uue aasta kevadeni välja. Toome allpool välja näidiskuupäevad sügiseks. Lennud on mõlemal suunal ühe ümberistumisega. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on broneerida piletid otse lennufirma kodulehelt Lufthansa.com.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Hotellipakkumised Malagas

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Malagas või mujal Andaluusias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 06.12-11.12 (5 ööd) Torremolinoses:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles suurepäraste reitingutega hotellis maksab viieks ööks kokku 343€ ehk 172€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST MALAGASSE

Tallinn-Malaga-Tallinn alates 114€

Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on broneerida piletid otse lennufirma kodulehelt Lufthansa.com.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased