Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Malagasse al 142€ (k.a suveks)

SAS pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid suveks ja suvepikenduseks Malagasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 142€ eest ning lennud on mõlemal suunal ühe ümberistumisega Stockholmis või Kopenhaagenis. Saadaval on hea valik lennukuupäevi augustist oktoobrini. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellisoovitused Malagas

Parima hinnaga hotellipakkumised Malagas või mujal Andaluusias leiab üles hotellihindade võrdlusportaalist Momondo.ee

  • Näiteks võid leida tasuta tühistamisega toa suurepäraste reitingutega hotellis ibis Malaga Centro Ciudad, kus tuba kahele maksab viieks ööks 360€ ehk 180€/per person. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 09.09-14.09 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST MALAGASSE

Tallinn-Malaga-Tallinn alates 142€

Soodsate lennupiletite ostmiseks kliki näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Skyscanneri.