Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Malagasse alates 115€
20. dets 2022 11:01

Lennufirma SWISS koostöös Lufthansa ja Brussels Airlinesiga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Andaluusiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Malagasse on saadaval alates 115€ eest. Soodsa hinnaga lennupiletid on saadaval alates jaanuarist kuni oktoobrini välja (väga hea saadavus on suveks). Tulenevalt lennuplaanist on mõned ümberistumised päevasel ajal pikemad, mis annab samas hea võimaluse tutvuda põgusalt ka Zürichiga. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on broneerida piletid otse lennufirma kodulehelt Swiss.com kus samad lennupiletid on saadaval alates 129€.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Malagas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Malagas või mujal Lõuna-Hispaanias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID TALLINNAST MALAGASSE

Tallinn-Malaga-Tallinn alates 115€

Leidub erinevate ümberistumistega lende, tihtipeale on kiiremate ümberistumistega lennud vaid paarikümne euro võrra kallimad.

Toome allpool välja valiku näidiskuupäevi, mille puhul on saadaval lennupiletid hinnaga kuni 170€. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on broneerida piletid otse lennufirma kodulehelt Swiss.com

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased