Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Malaisiasse alates 390€
8. mai 2023 12:59

Näidiskuupäevad uuendatud 09.05

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase kampaaniahinnaga lennupileteid talveks Malaisiasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Kuala Lumpurisse on saadaval alates 390€ eest. Super hinnaga lennupileteid leiab jaanuarist märtsini 2024. Lennupiletite hinnas sisalduvad ka 30kg äraantav pagas ja toitlustus. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli sobivaid lennukuupäevi läbi läbi Momondo.ee

Mõningatel juhtudel on võimalik saada ka tasuta majutus Turkish Airlinesi poolt. Tutvu täpsemate tingimusestega SIIN.

Väga hea võimalus puhata talvel Aasias, alustades oma reisi Kuala Lumpurist, sest sealt edasi leiab vägagi soodsaid lende ka teistesse sihtkohtadesse!

Vaata kõiki Turkish Airlines kampaaniapakkumisi SIIT.

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Hotellipakkumised Malaisias

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Kuala Lumpuris või mujal Malaisias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

LENNUPILETID TALLINNAST MALAISIASSE

Tallinn - Kuala Lumpur - Tallinn alates 390€

Leidub erinevate ümberistumistega lende:

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased