Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Malaisiasse alates 621€
25. okt 2022 16:39

Turkish Airlines pakub soodsa hinnaga lennupileteid Malaisiasse. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 621€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab märtsist juuni alguseni. Lennupiletite hinnas sisaldub ka äraantav pagas. Väljatoodud näidiskuupäevade hulgas on nii kiirete ümberistumistega lennupiltid, kui ka pikema transiitpeatusega lennupiletid. Turkish Airlinesi poolt pakutava tasuta majutuse tingimustega tutvu siin. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.

Vaata ka:

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Malaisias

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Kuala Lumpuris või mujal Malaisias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

LENNUPILETID TALLINNAST MALAISIASSE

Tallinn-Kuala Lumpur-Tallinn alates 621€

Endale sobivaid lennukuupäevi kontrolli läbi Skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased