Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Marrakechi alates 207€
4. okt 2022 18:08

Hetkel leiad suurepärase hinnaga lennupileteid airBalticu kampaania raames Marokosse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Marrakechi on saadaval alates 207€ eest. Toome teieni näidiskuupäevade valiku alates novembrist kuni märtsini 2023, saadavus on väga hea. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Loe ka:

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Marrakechis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Marrakechis või mujal Marokos, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 21.11-22.11:

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Marrakechi kõrgete reitingutega hotellis maksab 1 ööks kokku 46€ ehk 23€/per person. Hinnas sisaldub ka hommikusöök kahele. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID AIRBALTICUGA MAROKOSSE

Tallinn-Marrakech-Tallinn alates 207€

Toome teieni soodsamad näidiskuupäevad vahemikus november - märts 2023. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna airBaltic.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt, hinnaga alates 229€.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased