Marokosse saab nüüd ilma sisenemisnõueteta
veigo
veigo
4. okt 2022 09:30

Maroko on reisimiseks taas avatud alates 7. veebruarist 2022 ja sisenemisnõudeid on pidevalt leevendatud. Seni oli Marokosse sisenemise tingimuseks kas kehtiv vaktsineerimistõend või negatiivne PCR-test, mis ei oleks vanem kui 72 tundi. Covid-19 läbipõdemistõendit Maroko ei aktsepteerinud.

Alates 30. septembrist kaotas Maroko vaktsineerimistõendi või PCR testi nõude kõigile, sõltumata vaktsineerimise staatusest. Ainsaks nõudeks riiki sisenemisel on täidetud ja allkirjastatud tervisedeklaratsioon. Seda saab teha kas eelnevalt internetis täites ja välja trükkides või saabudes lennujaamas/sadamas. Viimane variant võtab piiril ilmselt muidugi veidi rohkem aega.

Sanitaarnõuded Marokos

Maskikandmise nõue jäi kehtima avalikes kohtades ja ühistranspordis. Sisenemisel restoranidesse ja baaridesse võidakse kontrollida temperatuuri.

Lennud Marokosse

Maroko puhul tasub meenutada, et AirBaltic avab 31. oktoobril hooajalise lennuliini Marrakechi. Lennud Marrakechi toimuvad kuni 24. märtsini kaks korda nädalas, esmaspäeviti ja reedeti.

Lennuplaan Tallinnast:

  • Tallinn 05:30 – Riia 06:20, Riia 07:35 – Marrakesh 12:05 E,R
  • Marrkech 12:50 – Riia 19:05, Riia 19:50 – Tallinn 20:40 E,R

Lend Riiast Marrakechi kestab 5 tundi ja 30 minutit, vastupidises suunas 5 h 15 minutit, Tallinnast Marrakechi koos ümberistumisega Riias 7 h 30 minutit, Marrakechist Tallinnase koos ümberistumisega 6 h 50 minutit. Soodsaid hindu Marrakechi leiab ka värske AirBalticu sooduspakkumise raames.

Marokosse reisimiseks pakuvad soodsaid pileteid ka Lufthansa ja Turkish Airlines. Vaata kõiki lennupakkumisi Marokosse siin.

Luode12 - uus matkatarvete bränd Prismalt
Prisma
Sisuturundus
Luode12 - uus matkatarvete bränd Prismalt
Uut Gauja rahvuspargis Lätis
Gauja Rahvuspark
Sisuturundus
Uut Gauja rahvuspargis Lätis
Lennupakkumised
Foorum
Reisikaaslased