Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Napolisse alates 19€

Lisaks varemavaldatud pakkumisele edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Rooma alates 21€ pakub odavlennufirma Ryanair ka väga hea hinnaga lennupileteid Tallinnast Napolisse. Soodsaimad edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 19€ eest ning parima hinnaga lennupileteid leiab novembriks-detsembriks. Piletiteni jõudmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Skyscanneri.

Loe ka:

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Napolis

Varakult ette broneerides leiab hea hinnaga majutust läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise veetmaks nelja päevane puhkus Napolis. Valisime näidiskuupäevadeks 02.11-06.11. Sobivad lennupiletid leiad allpool olevast kuupäevavalikust.

Meie soovitus:

RYANAIRI OTSELENNUD TALLINNAST NAPOLISSE

Tallinn - Napoli - Tallinn alates 19€

Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.