Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast New Yorki al 373€
8. juuni 11:09

SAS pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid USA'sse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast New Yorki on saadaval alates 373€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab külastamaks New Yorki oktoobirst jaanuarini. Lendudel on enamasti üks ümberistumine Oslos, Stockholmis või Kopenhaagenis. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi momondo.ee.

Hotellipakkumised New Yorgis

Kui otsid soodsa hinnaga majutust New Yorgis või mujal USA-s, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada maailma populaarseimat majutushindade portaali Booking.com

LENUPILETID TALLINNAST NEW YORKI

Tallinn - New York - Tallinn alates 373€

Allpool on välja toodud vaid näidiskuupäevad, saadavus on suurepärane ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased