Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast New Yorki alates 238€

Leidsime sel nädalal suurepärase hinnaga lennupiletid Tallinnast New Yorki ning kuna tegu oli vägagi populaarse pakkumisega, siis on paljud meie varasemas pakkumises välja otsitud näidiskuupäevad juba kallimaks läinud. Otsisime välja veelgi rohkem kuupäevavalikut lennupiletitele hinnavahemikus 238€-320€. Saadavust leiab nii kevadeks kui sügiseks. Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivaid lennukuupäevi läbi Momondo.ee

Lisaks lennupiletite hinnale endale teeb selle pakkumise eriliseks see, et soodsaimate lennupiletite hinna sees on ka äraantav pagas, mis on USA lennupiletite puhul väga harukordne.

Saadavust leiab veetmaks New Yorgis ka sügisene koolivaheaeg ja ka variante veetmaks New Yorgis pikem nädalavahetus.

Vaata ka: Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast San Franciscosse vaid 247€

Booking.com, Agoda, HotelsCombined, Hotels.com - kogu boonuseid
Bonusway abil teed oma reisiostud nutikalt ja kogud boonuseid päris rahas. Kui liitud siin , siis kogud oma esimeselt ostult lisaks ka 3 eurot tervitusboonust.

Hotellipakkumised New Yorkis
Parima hinnaga hotellipakkumised New Yorgis leiad üles läbi hotellihindade võrdlusportaali Hotelscombined.ee

LENNUPILETID TALLINNAST NEW YORKI

Otsisime välja kõik näidiskuupäevad, kus lennupiletite hinnad jäävad vahemikku 241-320€. Leidub erinevate ümberistumistega lende, tihtipeale on ühe ümberistumisega lennud vaid mõnevõrra kallimad.
Tallinn-New York-Tallinn alates 238€

Kui näidiskuupäevade hulgas endale sobilikke lennukuupäevi ei leIA, siis kontrolli endale meelepäraseid kuupäevi läbi Momondo.ee

                    LENNUKUUPÄEVAD KEVADEL
                  LENNUKUUPÄEVAD SÜGISEL


Vaata lisainfot Swedbank.ee

Lisaks NYCle on hetkel soodukas ka lendudele Stockholmist LAsse. Nt talvevaheajaks (21/2-3/3) on hind 269€, lennufirmaks SAS ja üle ookeani Swiss. Sobivad edasi-tagasi  piletid Stockholmi leiab juurde 70-80€ eest.