Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Nice´i alates 114€
11. nov 2022 21:31
Nizza
Linnapuhkus

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Lõuna-Prantsusmaale. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Nice'i on saadaval alates 114€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates novembrist kuni 2023 aasta kevadeni välja. Lennud on mõlemal suunal ühe ümberistumisega Frankfurdis, Zürichis või Münchenis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna Lufthansa.com ja osta lennupiletid otse lennufirmalt.

Vaata ka:

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Hotellipakkumised Nice'is

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Nice´is või mujal Prantsuse Rivieral, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 06.12-10.12 (4 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Nice´i kesklinna hotellis maksab 4 ööks kokku 322€ ehk 161€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST NICE´i

Tallinn-Nice-Tallinn alates 114€

Näited erinevate ümberistumistega lendudest Skyscannerist:

Toome teieni näidiskuupäevade valiku vahemikus november - märts 2023, saadavus on hea ka teistel kuupäevadel. Kõikide lennupiletite hinnad allpool on kuni 140€, va jõulud ja aastavahetus, mil hinnad on kuni 170€. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitame osta lennupiletid otse lennufirma Lufthansa.com kodulehelt.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased