Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Panamasse alates 465€
17. mai 2022 18:33

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Panamasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Panama Citysse on saadaval alates 465€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab reisimaks märtsis-aprillis 2023. Hinnas sisalduvad ka 2 ühikut äraantavat pagasit ning toitlustus lennuki pardal. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri.

NB: Tulenevalt lennuplaanist on öösel Istanbulis pikem transiitaeg (~ 11-16h), mis tähendab vajalikku ööbimist. Parima ülevaate saamiseks hotellipakkumistest Panamas soovitame kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

Üle 12h ümberistumisaja puhul pakub Turkish Airlines tasuta hotellimajutust koos transfeeriga! Loe tingimustest SIIT!

LENNUPILETID TALLINNAST PANAMASSE

Tallinn-Panama City-Tallinn alates 465€

Toome välja vaid näidiskuupäevad, kus kõik lennupiletite hinnad on kuni 495€.Lennupiletite ostmiseks kliki allpool olevatel näidiskuupäevadel või otsi endale sobivad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased