Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Prahasse alates 93€
4. juuni 12:48
Praha
Linnapuhkus

Eurowings pakub hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Prahasse. Edasi-tagasi lennupiletid otselendudele Tallinnast Prahasse on saadaval alates 93€ eest. Saadavus on väga hea alates tulevast nädalast kuni oktoobri lõpuni välja, sealhulgas veetmaks Prahas ka pikk nädalavahetus.

Rendiautode pakkumised

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

MAJUTUSPAKKUMISED PRAHAS

Klikkides Booking.com ning broneerides sealtkaudu oma majutuse Prahas, toetate te Trip.ee lendude sooduspakkumiste rubriiki. Bookingul on tihtipeale ka suuri sooduskampaaniaid, kuhu saavad ligi kõik nende lojaalsusprogrammiga liitunud kasutajad.

EUROWINGSI LENNUPILETID PRAHASSE

Tallinn - Praha - Tallinn alates 93€

  • Lennupiletite saadavus on vahemikus juuni - oktoober
  • Lende on ka pikaks nädalavahetuseks K-P, N-P, N-E
  • Mõnevõrra kallima hinnaga on ka koolivaheaegadel
  • Väga hea saadavus on ka teistel kuupäevadel
  • Kõik allpool väljatoodud lennupiletid on hinnaga kuni 150€
  • Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Momondo.ee

Pakkumise avaldamise hetkel on kõikidel meie poolt välja toodud lennukuupäevadel saadavus olemas. Kuna soodsa hinnaga lennupiletite saadavus on piiratud, siis võib juhtuda et meie poolt välja toodud näidiskuupäevadel võivad olla hinnad juba muutunud.

Hinnanäide Momondost:

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased