Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Sansibarile 541€

KLM/Air France koostöös airBalticu ja Kenya Airwaysiga pakuvad hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Sansibari saarele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast on saadaval alates 541€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab kevadel ja ka sügisel. Lennupiletite hinna sees on nii äraantav pagas kui toitlustamine lennufirmade pardal.

Seiklejatele on saadaval veelgi atraktiivsema hinnaga (alates 458€) open-jaw lennupiletid alustamaks oma Tansaania reisi Kilimanjarost ning tegemaks tagasilend Sansibarilt. Sellisel juhul on ka saadavus tunduvalt parem sest sooda hinnaga lennupileteid leiab alates mai algusest kuni detsembrini välja. Tõime allpool välja ka väikse kuupäevavaliku.

Lennupiletite otsimiseks ja ostmiseks mine KLM.com ning otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles otse lennufirma kodulehelt.

Vaata ka:

Hotellipakkumised Sansibaril

Parima hinnaga majutuse Sansibari saarel ja mujal Tansaanias leiad läbi hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Toome välja ka näidispakkumise hotellihinnast veetmaks kümne päevane puhkus Sansibari saarel vahemikus 27.05-06.06. Lennupiletid leiad allpool olevast kuupäevavalikust.

Meie soovitus:

Tuba kahele selles suurepäraste reitingutega SPA hotellis maksab kümneks ööks vaid 707€ ehk 354€/per person. Lisanfo ja broneerimine

LENNUPILETID TALLINNAST SANSIBARILE

Tallinn-Sansibar-Tallinn alates 541€

Kõige lihtsamini leiad lennupiletid üles otsides läbi KLM.com

OPEN-JAW VARIANDID

Alusta oma reisi Kilimandžaarost ning tee tagasilend Sansibarilt. Samuti on võimalik huvi korral alustada reisi näiteks Dar es Salaamist või Nairobist (Keenia).

Tallinn-Kilimandžaaro//Sansibar-Tallinn alates 458€

Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid on saadaval otse KLMi koduleheküljel