Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Sansibarile alates 517€
22. okt 2021 15:58

Hetkel võid leida väga hea hinnaga lennupileteid sügiseks ja talveks Sansibari saarele. Edasi-tagasi lennupiletid algusega Tallinnast on saadaval alates 517€ eest ning saadavus on suurepärane novembrist kuni 2022 aasta kevadeni välja. Soodsaid lennupileteid pakuvad nii Qatar Airways, kui ka Turkish Airlines. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri või klikkides allolevatel näidiskuupäevadel.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Sansibaril

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Sansibaril, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee. Hetkel on kvaliteetsed hotellid Sansibaril vägagi hea hinnaga.

Toome välja ka näidispakkumise nädalaks ajaks.

Meie soovitus:

The Golden Blue Luxury Hotel. Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles suurepäraste reitingutega rannaäärses hotellis maksab nädalaks ajaks 428€. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST SANSIBARILE

Tallinn-Sansibar-Tallinn alates 517€

Toome allpool välja mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiad läbi Skyscanneri.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased