Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Singapuri al 594€
21. nov 12:39

SWISS ja Lufthansa pakuvad hetkel soodsa hinnaga lennupileteid Singapuri. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Singapuri on hetkel saadaval alates 594€ eest. Hinna sees on nii 23kg äraantav pagas, kui ka toitlustus lennukite pardal. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab jaanuaris-veebruaris ning taas aprillist septembrini. Pane tähele, et osadel lennukuupäevadel on pikem ümberistumine päevasel ajal Zürichis või Münchenis, mis annab samas hea võimaluse põgusalt ka nende suurlinnadega tutvumiseks. Lennupiletid osta otse Lufthansa kodulehelt.

Singapurist saab edasi lennata vägagi soodsate otselendudega näiteks Malaisiasse, Indoneesiasse (Bali), Taisse (Krabi, Phuket, Bangkok) ning Filipiinidele (Manila, Cebu).

Loe ka:

Transfeerid otse lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri otse lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com

Hotellipakkumised Singapuris

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Singapuris, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

LENNUPILETID SINGAPURI

Tallinn - Singapur - Tallinn alates 594€

Toome välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadaval on ka teisi lennukuupäevi. Lennupiletid osta otse Lufthansa kodulehelt.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased