Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tenerifele al 205€
28. aug 14:30
Tenerife
Rannapuhkus

Hetkel võid leida väga hea hinnaga lennupiletid talveks Kanaari saartele! Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Tenerifele on saadaval al 205€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leiab detsembrist veebruarini. Lennupiletititeni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Skyscanneri.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Hotellipakkumised Tenerifel

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Tenerifel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

  • Näiteks võid leida tühistamisvõimalusega toa kahele väga heade reitingutega majutusasutuses Las Adelfas 2 nädalaks ajaks vaid 577€ eest. Lisainfo ja broneerimine. Sobivad lennupiletid vahemikus 28.01-04.02 leiad allolevate näidiskuupäevade seast.

LENNUPILETID TALLINNAST TENERIFELE

Tallinn-Tenerife-Tallinn alates 205€

Lennupiletititeni jõudmiseks kliki allolevatel näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid kuupäevi läbi Skyscanneri.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased