Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Texasesse al 356€
18. mai 2022 17:22

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Texasesse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Houstonisse on saadaval alates 356€ eest ning hea hinnaga lennupileteid leiab oktoobrist aprillini.

Lennupiletite hinna sees on ka 2 ühikut äraantavat pagasit. Toome allpool välja vaid mõned näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teisteks kuupäevadeks. Kõikidel väljaotsitud näidiskuupäevadel on tulenevalt lennuplaanist pikad ümberistumised Istanbulis, mille puhul Turkish Airlines annab tasuta öömaja (täpsemad tingimused SIIN).

Piletiteni jõudmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või kontrolli endale sobivaid lennukuupäevi läbi Skyscanneri.

Hotellipakkumised Texases

Kui otsid soodsa hinnaga öömaja Houstonis või mujal Texases, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST TEXASESSE

Tallinn-Houston-Tallinn alates 356€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või otsi endale huvipakkuvad lennupiletid üles läbi Skyscanneri.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased