Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Texasesse alates 410€
16. sept 2022 11:09
Texas
Linnapuhkus

Turkish Airlines pakub hetkel suurepärase hinnaga lennupileteid Texasesse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Dallasesse ja Houstonisse on saadaval alates 410€ eest. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab reisimaks vahemikus november kuni aprill 2023. Lennupiletite hinna sees on nii 2 ühikut äraantavat pagasit, kui ka toitlustamine lennuki pardal.Miinuseks on see, et kõikidel väljaotsitud näidiskuupäevadel on tulenevalt lennuplaanist pikad ümberistumised Istanbulis, mille puhul Turkish Airlines annab tasuta majutuse! See on ka hea võimalus tasuta põgusaks tutvumiseks Istanbuliga. Tutvu Turkishi tasuta majutustingimustega SIIN. Lennupiletiteni jõudmiseks kliki allpool välja toodud näidiskuupäevadel või leia endale sobivad lennukuupäevad läbi Momondo.ee.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Hotellipakkumised Texases

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Dallases või Houstonis, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

LENNUPILETID TALLINNAST TEXASESSE

Tallinn-Houston-Tallinn alates 410€

Kliki allpool näidiskuupäevadel või leia endale sobiv aeg reisimiseks läbi Momondo.ee

Tallinn-Dallas-Tallinn alates 470€

Lennupiletite ostmiseks kliki allpool näidiskuupäevadel või leia endale sobiv aeg reisimiseks läbi Momondo.ee.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased