Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Toskaanasse al 129€ (sh suvi)
27. nov 2023 12:54

Lufthansa koostöös SWISSiga pakuvad hetkel väga hea hinnaga lennupileteid Toskaanasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Firenzesse on saadaval alates 129€ eest. Saadaval on hea valik soodsaid ja ühe kiire ümberistumisega lennukuupäevi detsembrist kuni suve lõpuni, sealhulgas veetmaks Firenzes ka nädalalõpureis. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee, aga meie soovitame osta lennupiletid otse lennufirma kodulehelt Lufthansa.com.

Hotellipakkumised Toskaanas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Firenzes või mujal Toskaanas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus Firenzes kuupäevadel 15.03-18.03 (3 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles kesklinna läheduses kaunis hotellis maksab 3 ööks kokku 422€ ehk 211€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID TOSKAANASSE

Tallinn - Firenze - Tallinn alates 129€

Toome allpool välja mõned soodsad näidiskuupäevad. Lennupiletite saadavus on hea ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Momondo.ee, aga meie soovitame osta lennupiletid otse lennufirma Lufthansa.com kodulehelt.

Rendiautode pakkumised

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga rendiauto otse lennujaamast leiab üles suurimast autorendifirmade portaalist Rentalcars.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased