Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Toskaanasse alates 111€
9. aug 18:21

Lufthansa pakub väga hea hinnaga lennupileteid Toskaanasse. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Firenzesse on saadaval alates 111€ eest ning soodsa hinnaga lennupileteid leidub oktoobris ja novembris. Kõikidel lendudel on üks kiire ümberistumine. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on minna otse lennufirma Lufthansa.com kodulehele ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt, hinnad alates 129€.

LEND HILINES, TÜHISTATI VÕI BRONEERITI ÜLE?

Vastavalt määrusele (EU 261/2004) on sul õigus nõuda hüvitist kuni 600€, kui lend hilineb üle kolme tunni, tühistati või broneeriti üle. Kui sa ise ei taha lennufirmaga asju ajada, siis soovitame pöörduda ühe Euroopa suurima lennureisijate õigusi kaitsva teenusepakkuja SKYCOP poole. Sisesta SKYCOPi kodulehele oma lennu andmed ning nemad võitlevad sinu eest!

Transfeerid lennujaamast

Usaldusväärse ja soodsa hinnaga transfeeri lennujaamast hotelli ning hotellist tagasi lennujaama leiab üles Suntransfers.com.

Hotellipakkumised Firenzes

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Firenzes või mujal Toskaanas, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee.

Meie soovitus näidiskuupäevadel 20.10-21.10 (1 öö):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Firenze lennujaama lähedal aparthotellis maksab 1 ööks kokku 79€ ehk 40€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST TOSKAANASSE

Tallinn-Firenze-Tallinn alates 111€

Näide Lufthansa.com:

Näide Skyscannerist:

Toome teieni soodsad näidiskuupäevad vahemikus oktoober - november, kus kõikide lennupiletite hinnad on alla 140€. Hea saadavus on ka teistel kuupäevadel.

AVASTA GAUJA RAHVUSPARKI

Gauja Rahvuspark on koht, kus ajalugu, kultuur ja loodus võimaldavad sul kogeda kõike ürgset omaenese silmade, kõrvade ning kätega. Avastage Cēsise aaret – vanalinna, uueks kogemuseks on aga keskaegse eluviisi proovimine, põnevad kultuuriüritused ja Gauja ürgorg. Rohkem teavet puhkamisvõimaluste kohta Gauja Rahvuspargis leiad Entergauja.com

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased