trip-krainetrip-ukraine-dark

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Varnasse alates 163€

Lufthansa pakub väga hea hinnaga lennupileteid Bulgaariasse, Musta mere äärsesse kuurortlinna. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Varnasse on saadaval alates 163€ eest. Soodsa hinnaga lennupiletitid leiab puhkamaks Kuldsetel liivadel suve pikendusena, septembris-oktoobris. Lendudel on olenevalt lennukuupäevadest 1-2 kiiret ümberistumist Frankfurdis või Viinis. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Skyscanner, aga meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma Lufthansa.com kodulehelt, hinnad alates 225€.

Reisikindlustus COVID-19 kaitsega

Salva Kindlustus hüvitab viirusega seotud ravikulud välisreisil, karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uued tagasisõidupiletid kuni 2000 eurot. Lisaks hüvitatakse reisipaketi maksumus juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Reisikindlustuse saad vormistada Salva.ee

Hotellipakkumised Varnas

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Horvaatias, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Momondo.ee

Meie soovitus näidiskuupäevadel 16.10-23.10 (7 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles Kuldsete Liivade kuurorti villas maksab 7 ööks kokku 215€ ehk 108€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST VARNASSE

Tallinn - Varna - Tallinn alates 163€

Soodsaimate lennupiletite otsimiseks:

  • Mine Lufthansa.com ja otsi endale sobivad lennukuupäevad üles marsruudil Tallinn (TLL) - Varna (VAR), hinnad alates 225€.
  • Kui soovid veel mõnevõrra soodsamaid lennupileteid, siis sisesta leitud lennukuupäevad Skyscannerisse

Meie soovitus on soetada lennupiletid otse lennufirma kodulehelt.

Näide Lufthansa.com:

Näide Skyscannerist:

Toome teieni mõned näidiskuupäevad, hinnad on kuni 180€.