Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Varssavisse 87€ (k.a aastavahetuseks)
6. sept 12:04
Varssavi
Linnapuhkus

LOT Polish Airlines pakub hetkel käimasoleva kampaania raames suurepärase hinnaga lennupileteid otselendudele Tallinnast Varssavisse. Edasi-tagasi lennupiletid on saadaval alates 87€ eest ning soodsa hinnaga lennupiletite saadavust leiab alates novembrist kuni märtsini (sh aastavahetuseks). Toome allpool välja vaid valiku soodsa hinnaga lennukuupäevadest, soodsa hinnaga lennupileteid leiab ka teisteks kuupäevadeks. Parima hinnaga lennupiletid leiad üles läbi Momondo.ee, aga meie soovitus on minna LOT.com ja soetada lennupiletid otse lennufirmalt.

NB! Soodsa hinnaga lennupileteid leiab ka veetmaks Varssavis pikk nädalavahetus (K/N-P) ning samuti teistesse Poola linnadesse.

Hotellisoovitused Varssavis

Kvaliteetsed hotellid on hetkel Varssavis vägagi atraktiivsete hindadega. Parima hinnaga hotellipakkumised leiab üles majutushindade võrdlusportaali Booking.com

Otsisime välja ka näidispakkumise hea hinna ja kvaliteedisuhtega hotellipakkumistest veetmaks Varssavis aastavahetus. Valisime lennukuupäevad 30.12-04.01. Sarnase hinnaga hotellipakkumisi leiab ka teisteks kuupäevadeks.

Tuba kahele selles Varssavi kesklinnas asuvas suurepäraste reitinguga Novotel hotelliketti kuuluvas neljatärni hotellis maksab viieks ööks 470€ ehk 235€/per person. Lisainfo ja broneerimine.

LENNUPILETID TALLINNAST VARSSAVISSE

Tallinn-Varssavi-Tallinn alates 87€

Soodsaima hinnaga lennupiletid leiad läbi Momondo.ee. Kui soovid piletid osta otse lennufirmalt, siis sisesta lennukuupäevad Lot.com.

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased