Edasi-tagasi lennupiletid talveks Helsingist Mauritiusele al 523€
27. dets 2022 14:33

Lufthansa Grupi lennufirmad pakuvad hetkel hea hinnaga lennupileteid Mauritiusele. Edasi-tagasi lennupiletid Helsingist Mauritiusele on saadaval alates 523€ eest. Hinna sees on nii äraantav pagas, kui ka toitlustamine lennukite pardal. Soodsa hinnaga lennupileteid leiab alates jaanuarist kuni märtsini. Parima hinnaga lennupiletid leiab üles läbi Skyscanneri, aga meie soovitus on osta lennupiletid otse lennufirma kodulehelt Lufthansa.com.

HOTELLIPAKKUMISED MAURITIUSEL

Kui otsid soodsa hinnaga majutust Mauritiuse saarel, siis soovitame parima ülevaate ja hinna saamiseks kasutada hotellihindade võrdlusportaali Booking.com

Meie soovitus näidiskuupäevadel 19.02-28.02 (9 ööd):

Tasuta tühistamisvõimalusega tuba kahele selles välibasseiniga majutuses maksab 9ks ööks kokku 236€ ehk 118€/per person. Hinnas sisalduvad ka hommikusöögid kahele. Lisainfo ja broneerimine.

NB! Bookingus kehtivad väga paljudele majutustele Genius-soodustused. Loo kasutaja ning saa osa lojaalsusprogrammi soodustustest.

LENNUPILETID HELSINGIST MAURITIUSELE

Helsingi-Mauritius-Helsingi alates 523€

Toome teieni soodsamad näidiskuupäevad, saadavust leiab ka teistel kuupäevadel. Parima hinnaga lennupiletid leiab läbi Skyscanneri.

MILJONI EURONE REISIKINDLUSTUSE KAITSE SALVAST!

Soovitame valida kõrgem kindlustussumma alati, kui reis toimub väljaspool Euroopat. Vali reisikindlustus Salva.ee

Veel soodsaid lennupileteid
Foorum
Reisikaaslased